Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Şubat 2014
Yapı Kredi'den KOBİ'lere Bahar Kredisi
KOBİ’lerin talep ve ihtiyaçları odağında çok geniş bir segmentte hizmet vererek sektörde fark yaratan Yapı Kredi, Şubat ayında da yeni kredi kampanyasıyla esnaf ve KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor.

Yapı Kredi, kampanya kapsamında KOBİ’lere 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli aylık yüzde 1,24’ten başlayan faiz oranları ile 2 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Segment bazlı servis modeli sayesinde KOBİ bankacılığında öncü bir rol üstlendiklerini belirten Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, “Yapı Kredi olarak imalattan, turizme, perakendeden tarıma kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ’ye finansman çözümleri ve danışmanlık hizmeti sunarak müşteri odaklı bir bankacılık anlayışı sergiliyoruz. Geçtiğimiz yıl KOBİ’lere aktardığımız kaynak 13 milyar TL’yi aştı. Aktif müşteri adedimiz ise 700 bini geçti. 2014 yılı için de ana hedefimiz, KOBİ’lere sağladığımız finansal ve finans dışı desteği artırarak hem firmaları, hem de faaliyet gösterdikleri sektörleri en iyi şekilde desteklemek. Bu doğrultuda perakendeden tarıma kadar pek çok farklı alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara yeni ürün ve hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/9 °C
İstanbul 9/12 °C
İzmir 4/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4835
EURO
6,1905
IMKB
80.549
ALTIN
211,928