Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Şubat 2014
Yapı Kredi'den KOBİ'lere Bahar Kredisi
KOBİ’lerin talep ve ihtiyaçları odağında çok geniş bir segmentte hizmet vererek sektörde fark yaratan Yapı Kredi, Şubat ayında da yeni kredi kampanyasıyla esnaf ve KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor.

Yapı Kredi, kampanya kapsamında KOBİ’lere 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli aylık yüzde 1,24’ten başlayan faiz oranları ile 2 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Segment bazlı servis modeli sayesinde KOBİ bankacılığında öncü bir rol üstlendiklerini belirten Yapı Kredi KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, “Yapı Kredi olarak imalattan, turizme, perakendeden tarıma kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ’ye finansman çözümleri ve danışmanlık hizmeti sunarak müşteri odaklı bir bankacılık anlayışı sergiliyoruz. Geçtiğimiz yıl KOBİ’lere aktardığımız kaynak 13 milyar TL’yi aştı. Aktif müşteri adedimiz ise 700 bini geçti. 2014 yılı için de ana hedefimiz, KOBİ’lere sağladığımız finansal ve finans dışı desteği artırarak hem firmaları, hem de faaliyet gösterdikleri sektörleri en iyi şekilde desteklemek. Bu doğrultuda perakendeden tarıma kadar pek çok farklı alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara yeni ürün ve hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/18 °C
İstanbul 7/19 °C
İzmir 14/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
455,269