Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Aksigorta, Sigortacılığı Mobile Taşıdı
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile son dönemde dijital alanda çalışmalarına hız kazandıran Aksigorta, yenilediği online yüzü aksigorta.com.tr’yi mobile taşıdı.

Dijital dünyadaki varlığına ve dijital kanallarına büyük önem veren Aksigorta, yepyeni özelliklerle geliştirdiği aksigorta.com.tr’yi mobile uyumlu hale getirdi.

Akıllı telefonları aracılığı ile Aksigorta.com.tr’ye giren herkes otomatik olarak mobil siteye yönlendirilecekler ve mobile özel yeni tasarımla karşılaşacaklar. Kullanıcılar, araç sigortalarından konut sigortalarına, işyeri sigortalarından sağlık sigortalarına kadar tüm ürünler hakkında kolayca bilgi alabilecekler, Sizi Arayalım bölümüne tıklayarak istedikleri ürün ile ilgili teklif isteyebilecekler. En yakın acente, anlaşmalı servis ve sağlık kuruluşlarının bilgisine de tek dokunuşla kolayca ulaşabilecek ve e-posta gönderebilecek kullanıcılar, hasar anında ne yapılması gerektiğinden, dosya görüntülemeye, gerekli belgelerden ek hizmetlere kadar kolayca bilgi edinebilecekler.

Müşterilerin artık bilgiye anında ve bulunduğu yerden ulaşma isteğinde olduğunu belirten Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda, “Müşterilerimiz, artan sıklıkta sigorta ihtiyaçları hakkında araştırma yapmak, sigorta şirketleriyle iletişime geçmek ve ürün satın almak için hem interneti hem de mobil araçları kullanıyorlar. Bu nedenle ihtiyacın doğduğu noktada bireysel kullanıcılara doğru bilgiyi ve kaliteli hizmeti sunmak bir zorunluluk halini alıyor. Biz de bu yaklaşımın önemli bir adımı olarak müşterilerimize daha da yakınlaşmak, onları satış kanallarımızla yakınlaştırmak, bilgiye ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla sigortacılık hizmetlerimizi mobile taşıdık” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
454,953