Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Renginizi Belli Etmenin En Şık Yolu
Faber–Castell dikkat çekici renklere sahip olan GRIP fosforlu kalemleriyle işaretinizi bırakmanız için en renkli yolu sunuyor

Sarı, turuncu, pembe ve yeşil renk seçeneklerinin bulunduğu GRIP Textliner serisi, gerek okulda gerekse iş yerinizde yanınızdan ayıramayacağınız bir ürün haline geliyor.

3 değişik genişlikte çizme, işaretleme olanağı sunan bu renkli kalemler, kolay tutuş sağlayan grip noktacıklarıyla da kullanımda büyük bir rahatlık imkanı sunuyor. GRIP Textliner serisinin en göz alıcı özelliği ise tekrar doldurularak kullanılabiliyor olması.

Kalıcı izler bırakın
GRIP Permanent Markör serisi her türlü yüzeyde kullanılabilir olmasıyla kalem meraklılarının gözdesi oluyor. Yeniden doldurularak kullanılabilen bu kalemin mürekkebi ise kalıcı. Ön ve arka kapakları mürekkep rengini gösteren kalemin dış yüzeyi ise siyahın asil duruşuyla tasarlanmış.
Kesik uç ve yuvarlak uç seçenekleri bulunan GRIP Permanent Markör serisi her türlü ihtiyaca hitap ediyor. Rahat yazım sağlayan ergonomik üçgen gövde aynı zamanda eliniz için büyük konfor sağlıyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/36 °C
İstanbul 23/32 °C
İzmir 22/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
80.549
ALTIN
391,325