Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Mutluluk Tadında Pastalar Yarışıyor
Bu yıl 5. kez düzenlenen Benim Özsüt Pastam yarışması Yaratıcılığı ve lezzeti bir araya ben getiririm diyen tüm pasta tutkunları bir araya getiriyor. 14 Mart 2014’e kadar başvuruların devam ettiği yarışmaya katılmak için zaman azalıyor.

Türkiye’nin Pastacısı Özsüt’ün, 5 yıldır düzenlediği Benim Özsüt Pastam yarışmasına katılım artıyor. Pastaya ve pastacılığa ilgi duyan herkesi bir araya getiren yarışmaya başvurular 14 Mart’a kadar devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hem lezzetli hem eğlenceli anların yaşanacağı yarışma, yaratıcılığına ve lezzetine güvenen tüm pasta tutkunlarını bir araya getiriyor. Özsüt'ün deneyimli pasta ustaları ve Ar-Ge ekibi yarışmaya başvuran reçetelerin değerlendirilmesinin ardından 10 reçete finale geçmeye hak kazanacak. Büyük finali 12 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek olan Benim Özsüt Pastam’da finalistler jüri karşısında ter dökecek.

Benim Özsüt Pastam yarışmasının sonunda birinci olan tarif Özsüt 2014 Yaz Menüsü'nde yerini alırken, tarif sahibi 7 bin 500 Türk Lirası'nın sahibi olacak. İkinci pastanın sahibi 5 bin Türk Lirası, üçüncü ise 2 bin 500 Türk Lirası ile ödüllendirilecek.

Yarışmaya, ozsut.com.tr/benimozsutpastam-sartname.php linkinden ulaşılacak şartname ile başvuru yapılabiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/28 °C
İstanbul 20/27 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,6132
EURO
10,3065
IMKB
80.549
ALTIN
496,229