Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Mega Görev Serisi Tüm Kitapçılarda
Caretta Yayınlarının Türk okuyucusuyla buluşturduğu gizli ajan Zac Power’ın maceralarına yepyeni bir seri daha eklendi: Mega Görev serisi 4 yeni ve heyecanlı macera ile raflarda yerini aldı.

Yeni nesil süper ajan Zac Power, bir kez daha tehdit altındaki dünyayı kurtarma göreviyle karşı karşıya… Henüz ilkokul çağında olmasına rağmen gizli ajanlık maceralarıyla çocukların fenomeni haline gelen Zac Power, Mega Görev serisinde kendini tehlikeli ama bir o kadar da heyecanlı maceraların içinde buluyor.

megagorev_1-kayip-orman.jpg

Kayıp Orman
Mega Görev serisinin ilk kitabı Kayıp Orman'da Zac Power ve gizli ajanlık bürosu DSB şimdiye kadarki en büyük tehditle karşı karşıyalar… Ama çok garip bir şey var. Düşmanlarının kim olduğunu bir türlü öğrenemiyorlar. Bu gizemli görevde Zac, gizli düşmanını Kayıp Orman’da alt edebilecek mi? Zac Power başarısız olursa DSB sonsuza kadar yok olacak.

megagorev_2-kirmizi-alarm.jpg

Kırmızı Alarm
Serinin ikinci kitabı Kırmızı Alarm”da Zac Power’ın şeytani ikizi ortaya çıkıyor ve etrafa korku saçıyor. Onu sadece Zac durdurabilir. Ancak gariplikler devam ediyor. Zac Power tehlikede mi? DSB hakkında şaşırtıcı gerçekleri öğrenen Zac ajanlıktan atılacak mı? Yoksa yine kahraman mı olacak?

megagorev_3-alev-topu.jpg

Alev Topu
Zac Power’ın zorlu maceralardan oluşan Mega Görev Serisi’nin üçüncü kitabı olan Alev Topu'nda Zac Power uzun zamandır kayıp olan büyükbabasının Ay’da esir tutulduğunu öğreniyor. Onu düşman ajanların elinden kurtarması gereken Zac, Ay’a zorlu bir yolculuk gerçekleştirmek üzere… Zac Power’ı Ay’ın karanlık yüzünde nefes kesici bir macera bekliyor.

yuksekgerilim.jpeg

Yüksek Gerilim
Serinin son kitabı olan Yüksek Gerilim'de ise Tekno-patlatıcı Dünya’ya doğru yola çıkıyor. DSB’nin geleceği Zac Power’ın ellerinde. Zac ise düşman ajanlık bürosunun demir parmaklıklarının ardında. Bugüne kadar pek çok kez kahraman olmuş Zac Power çılgın robotlardan kurtulmayı başarıp, Görünmezler Departmanı’nın çok gizli aletlerini kullanarak Tekno-patlatıcı’yı durdurabilecek mi?

Tüm bu soruların yanıtları, nefes kesen maceralarıyla Zac Power’ın yeni serisi Mega Görev'de… Mega Görev, dört yeni kitabı ve Caretta Çocuk imzasıyla şimdi tüm kitapçılarda…
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/29 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 21/36 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3653
EURO
8,7151
IMKB
80.549
ALTIN
460,837