Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
Profilo’dan Akıllı Dozajlama Sistemi
Bulaşık makinesine koyduğunuz tüm deterjanın çözüldüğünden asla emin olamayanlara ya da bulaşıkların üzerinde kötü sürprizlerle karşılaşanlara Profilo’nun akıllı bir çözümü var.

Bulaşık makinesine tablet deterjanı koymak ve gerisini düşünmeden tüm bulaşıkların en iyi şekilde temizlendiğinden emin olmak… Bu evinde bulaşık makinesi kullanan herkesin ortak hayali, isteği. Eğer bulaşık deterjanının bütünüyle çözüldüğünden emin olamıyorsanız ya da makinenizden çıkan bulaşıkların temizliği ile ilgili şüpheleriniz varsa Profilo’nun Akıllı Deterjan Dozajlama Sistemi tam size göre.

Bulaşık makinelerine önemli bir yenilik getiren sistemde tablet deterjan, yıkama başında yer aldığı haznesinden üst sepetin önünde özel tasarlanmış bir alana bırakılarak kontrollü bir çözülme sağlanıyor. Doğrudan makine içine atılmadığı için tabletin bir yerde sıkışıp kalması ya da yıkama sırasında bulaşıklarda iz bırakması önleniyor.

Profilo Akıllı Deterjan Dozajlama Sistemi’nde deterjanın tamamen çözülmesi sağlanırken, temizlikte üstün performans elde ediliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 8/20 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7610
EURO
6,6074
IMKB
80.549
ALTIN
228,514