3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
07 Ağustos 2007
PEBEV'den Perakende Kataloğu
Geçen sene market ve tedarikçiler kataloğunu hazırlayan Perakende Bilgi Evi (PEBEV), bu sene benzer konsepteki kataloğunu elektronik olarak yayınlıyor.
Perakende Bilgi Evi (PEBEV) sektöre sunduğu fark yaratan hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Geçen sene Türkiye’nin ilk market ve tedarikçiler kataloğunu hazırlayan PEBEV, bu sene benzer konsepteki kataloğunu elektronik olarak yayınlıyor. İçeriğinde perakende sektörüne ait güncel bilgiler yer alan PEBEV Perakende Kataloğu, Türkiye`nin kendi alanında ilk ve tek elektronik ve sorgulanabilir kataloğu olma özelliğini taşıyor. Katalogda temel kartvizit bilgileri dışında, firmanın tüm altyapısı ve yönetimine ait bilgiler yer alıyor.

Perakende sektörünün ilk marketler ve tedarikçiler kataloğu Perakende Bilgi Evi tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı. Titiz bir hazırlık sürecinin ardından piyasa sürülen Market 2006’nın ardından, en güncel bilgilerin yer aldığı "PEBEV Perakende Kataloğu", www.perakendekatalogu.com 16 Temmuz 2007 itibariyle yayında. Katalog, sektörün aktörleri için yine çok yararlı bir başvuru kaynağı olacak. Elektronik ortamda yayınlanan Perakende Kataloğu’nun en büyük özelliği, detaylı arama seçeneğiyle istenilen özelliklerde firmaları sıralaması ve tedarikçilerin perakendeciye, perakendecilerinde tedarikçiye ulaşımını mümkün olduğunca kolay hale getirmesi.

Market Dergisi, Mağaza Butik Dergisi, Lojistürk Dergisi, Perakende.org internet sitesi ve eğitim çalışmalarıyla 14 yıldır perakende sektörüne hizmet veren Perakende Bilgi Evi sektöre verdiği hizmetleri PEBEV Perakende Kataloğu ile bir kez daha taçlandırıyor.

Elektronik Kataloğun Üstünlükleri

PEBEV Perakende Kataloğu, geleneksel kataloglar ile karşılaştırıldığında bir çok üstünlük taşıyor. Ancak hemen belirtilmesi gerekir ki; elektronik katalog, her şeyden önemlisi çevreci bir katkı sağlıyor. Küresel ısınmanın yakıcı tehdidinin tüm dünya tarafından algılanmaya başlandığı günümüzde, daha az kağıt tüketimi dünyanın geleceği açısından hayati önem taşıyor. Katalog, bu sosyal sorumluluğun göz önünde bulundurulmuş olmasının da bir sonucu.

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/10 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 10/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3738
EURO
6,0725
IMKB
80.549
ALTIN
213,679