Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
15 Kasım 2007
Perakende Günleri '07 İçin Geri Sayım
Perakende Günleri 07”, ele aldığı konular, unutulmaz konuşmacıları ve çözüm getiren tartışmaları ile perakende sektörünün gündemini belirlemeye devam ediyor.

Calvin Klein Perakende Günleri'nde
Efsane Pele Türkiye'ye Geliyor
Muhtar Kent Perakende Günleri'nde


Soysal Danışmanlık tarafından düzenlenen ve perakende sektörünün en büyük konferansı olma özelliğini taşıyan Perakende Günleri’nin 7’incisi, bu yıl 21-22 Kasım 2007 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşiyor.

Her yıl binlerce üst düzey yöneticiyi biraraya getirerek büyük ilgi gören Perakende Günleri, bu yıl yine geniş çaplı organizasyonları ile katılımcıları aynı platformda farklı konseptler ile buluşturmaya devam ediyor. 7. Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı 07, Perakende Güneşi Ödülleri 07 ve her geçen yıl daha büyük hedeflerle gelişen sosyal sorumluluk projesi Özel Açık Artırma 07 ile 4 ayrı bölümden oluşan Perakende Günleri, geniş içeriğiyle katılımcılara dolu dolu iki gün yaşatacak.

Tüm dünyada sürdürülebilir başarının sembolü haline gelen Pelé; “hızlı yavaşı yer” kuramının yaratıcısı Jason Jennings; Türkiye’nin gurur kaynaklarından The Coca Cola Company İcra Başkanı Muhtar Kent; Calvin Klein Jean ve Spor Giyim’in Avrupa ve Asya Başkanı ve CEO’su Gaetano Sallorenzo; Harvard Üniversitesi’nde görev alan Türk Bilim Adamı Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil Perakende Günleri katılımcıları ile buluşacak. “Media Markt Türkiye’de: Başarıyı Paylaşmak” başlıklı oturumu ile Media-Saturn-Holding GmbH CEO’su Roland Weise; Multi Turkmall Yönetim Kurulu Başkanı H.Otto Nagel ile birlikte dev Hindistan pazarından pay almak ya da Hindistan örneğinden ders çıkarmak isteyenler için ilginç ipuçları sunacak Harish Bijoor Consults Inc. CEO’su Harish Bijoor’un aralarında bulunduğu konusunda uzman otoriteler ana oturumlarda perakendenin yeni ufuklarını anlatacak.İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/20 °C
İstanbul 15/19 °C
İzmir 13/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6580
EURO
6,4928
IMKB
80.549
ALTIN
222,559